Baráti Bőrlabda FC. 3.kerületi kiemelt csoportjai

KÖLYÖKLIGA


SORSOLÁS


1. Ford

Dátum

Hazai

Vendég

EREDMÉNY



2013.03.16-17.


ASI-Dinamo Star SE

Baráti Bőrlabda FC

5:6



BMC FC

BVSC-Zugló

versenyen kívül



RKSK

Hidegkúti SC

4:2



Szent Pál Akadémia

Grund 1986 FC

6:3



pihenő

Puebla Focisuli




2. Ford

Dátum

Hazai

Vendég

EREDMÉNY



2013.03.23-24.


ASI-Dinamo Star SE

BVSC-Zugló

versenyen kívül



Hidegkúti SC

BMC FC

3:2



Grund 1986 FC

RKSK

2:6




Puebla Focisuli

Baráti Bőrlabda FC

1:17



pihenő

Szent Pál Akadémia




3. Ford

Dátum

Hazai

Vendég

EREDMÉNY



2013.04.13-14.


ASI-Dinamo Star SE

Hidegkúti SC

9:2



BVSC-Zugló

Grund 1986

versenyen kívül



BMC FC

Puebla Focisuli

5:4



Szent Pál Akadémia

Baráti Bőrlabda FC

5:4



pihenő:

RKSK





4. Ford

Dátum

Hazai

Vendég

EREDMÉNY



2013.04.20-21.

                        

Grund 1986 FC

Baráti Bőrlabda FC

2:14



Puebla Focisuli

BVSC-Zugló

versenyen kívül



ASI-Dinamo Star SE

RKSK

2:5



BMC FC

Szent Pál Akadémia

3:8



pihenő:

Hidegkúti SC




5. Ford

Dátum

Hazai

Vendég

EREDMÉNY



2013.05.04-05.

ASI-Dinamo Star SE

Grund 1986 FC

2:11



RKSK

BVSC-Zugló

versenyen kívül



Szent Pál Akadémia

Puebla Focisuli

11:0



Hidegkúti SC

Baráti Bőrlabda FC

3:5



pihenő:

BMC FC




6. Ford

Dátum

Hazai

Vendég

EREDMÉNY



2013.05.11-12.

ASI-Dinamo Star SE

Szent Pál Akadémia

2:2



BVSC-Zugló

Hidegkúti SC

versenyen kívül



RKSK

BMC FC

3:1



Grund 1986 FC

Puebla Focisuli

5:7



pihenő

Baráti Bőrlabda FC



7. Ford

Dátum

Hazai

Vendég

EREDMÉNY



2013.05.18-19.


BMC FC

Grund 1986 FC

3:4



RKSK

Baráti Bőrlabda FC

5:6



Szent Pál Akadémia

BVSC-Zugló

versenyen kívül



Puebla Fociusli

Hidegkúti SC

6:8



pihenő

ASI-Dinamo Star SE



8. Ford

Dátum

Hazai

Vendég

EREDMÉNY



2013.06.01-02.


ASI-Dinamo Star SE


Puebla Focisuli

3:0/v.k/



BMC FC

Baráti Bőrlabda FC

1:7



Szent Pál Akadémia

RKSK

5:0



Hidegkúti SC

Grund 1986 FC

-



pihenő

BVSC-Zugló




9. Ford

Dátum

Hazai

Vendég

EREDMÉNY



2013.06.08-09.


ASI-Dinamo Star SE


BMC FC

0:3/v.k/



BVSC-Zugló

Baráti Bőrlabda FC

versenyen kívül



RKSK

Puebla Focisuli

5:1



Hidegkúti SC

Szent Pál Akadémia

0:5



pihenő

Grund 1986 FC




TABELLA:


Csapat neve

M

GY

D

V

RG

KG

GK

PTS

1

Szent Pál Akadémia

6

1

0

42

12

30

19

2

Baráti Bőrlabda FC


6

0

1

59

22

37

18

3

RKSK

7

5

0

2

28

19

9

15

4

ASI-Dinamo Star SE

2

1

4

23

29

-6

7

5

Grund 1986 FC

2

0

4

27

35

-8

6

6

BMC FC

7

2

0

5

18

29

-11

6

7

Hidegkúti SC

6

2

0

4

18

31

-13

6

8

Puebla Focisuli

7

1

0

6

19

51

-32

3

9

BVSC-Zugló

VERSENYENKÍVÜL










KÜLÖNDÍJASOK




Legjobb kapus: CSOBÁN DOMINIK (ASI-Dinamo Star SE)


Legjobb leány játékos: OTT ESZTER (RKSK)



Legjobb védő játékos: NESZMÉLYI SZABOLCS (RKSK)


Legjobb középpályás: NAGYVÁRADI DOMINIK (Baráti Bőrlabda FC)

Legjobb támadó játékos: KONKOLY LEON (Szent Pál Akadémia FC)

Legjobb játékos: BALOGH DÁNIEL (Baráti Bőrlabda FC)


Gólkirály: KÁRÁSZ SIMON (Szent Pál Akadémia FC)





SZÉP VOLT FIÚK!




A Baráti Bőrlabda Ezüstérmes csapata:


1- Kiss-Bilkei Balázs /2004/

2- Lévai Dani /2004/

3- Balogh Dani /2003/

4- Kiss Tomaj /2003/

5- Dénes Kende /2004/

6- Róth Rebeka /2002/

7- Nagyváradi Domi /2003/

8- Rosta-Szabó Dani /2203/

9- Pál Kornél /2004/

10- Fulmer Vince /2004/

11- Tavasi Andris /2003/

12- Lehel Patrik /2003/

13-Debreczeni Ákos /2004/



A 2013 kölyökliga csapatunk utolsó mérkőzésén is magabiztos játékkal szerezte meg a győzelmet.

Összesítésben a második helyet szereztük meg.

Honlap készítés ingyen